Audit en assurance

Heeft u een assurance-rapport nodig? 

Bijvoorbeeld een controle op een subsidie-afrekening of een verklaring afdracht belastingen. Wij verzorgen assurance-rapporten voor u. Ook voor een deskundig oordeel over de betrouwbaarheid van een jaarrekening, omdat een externe partij (bijvoorbeeld een bank) hierom vraagt, kunt u bij ons terecht.

Berveling Accountants & Adviseurs B.V. werkt onder de kantoorvergunning van de AFM (Autoriteit Financiële Markten). Dat betekent dat wij ook de wettelijke controles voor u kunnen verrichten Onze accountants zijn aangesloten bij het NBA (Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants). Daarnaast zijn wij lid van de beroepsorganisatie het SRA (Samenwerkende registeraccountants & accountants-administratieconsulenten).

Ervaren en betrokken accountants en adviseurs

De accountants van Berveling Accountants & Adviseurs B.V. hebben jarenlange ervaring in het ondersteunen en ontzorgen van Mkb-ondernemers, stichtingen en verenigingen. Door continue scholing is ons kennisniveau altijd up-to-date. Daarnaast volgen wij de actualiteit op de voet.

Onze diensten voor iedere onderneming

Accountancy

IT Audit

Audit en assurance

Fiscaal (estate planning)

Salaris en personeel

Advies

Alle cijfers weer op een rij?

Heeft u naar aanleiding van uw bezoek aan onze website behoefte aan een persoonlijk gesprek of online meeting aarzel dan niet om contact op te nemen.

Actualiteiten

Verjaring btw-schuld voorkomt aftrek voorbelasting

Verjaring btw-schuld voorkomt aftrek voorbelasting

Een ondernemer in het Verenigd Koninkrijk verkoopt trapliften die een gelieerde Nederlandse leverancier produceert. Jarenlang past de leverancier ten onrechte het btw-nultarief toe op deze leveringen. De ondernemer ontdekt de fout in 2020 en neemt

Lees meer
Belastingrente van 4% niet te hoog

Belastingrente van 4% niet te hoog

Belastingrente is de vergoeding die de Belastingdienst in rekening brengt als zij een belastingaanslag niet op tijd hebben kunnen vaststellen. Bijvoorbeeld omdat er te laat of onjuist aangifte werd gedaan. Onlangs heeft het hof Den Haag zich gebogen

Lees meer
Verbod op contante betaling boven € 3.000

Verbod op contante betaling boven € 3.000

In Nederland geldt sinds 1 januari 2026 een verbod op contante betalingen voor goederen vanaf € 3.000. Het verbod geldt voor exploitanten van pandhuizen, kunsthandelaren en alle handelaren in goederen, zoals autohandelaren, juweliers,

Lees meer