Audit en assurance

Heeft u een assurance-rapport nodig? 

Bijvoorbeeld een controle op een subsidie-afrekening of een verklaring afdracht belastingen. Wij verzorgen assurance-rapporten voor u. Ook voor een deskundig oordeel over de betrouwbaarheid van een jaarrekening, omdat een externe partij (bijvoorbeeld een bank) hierom vraagt, kunt u bij ons terecht.

Berveling Accountants & Adviseurs B.V. werkt onder de kantoorvergunning van de AFM (Autoriteit Financiële Markten). Dat betekent dat wij ook de wettelijke controles voor u kunnen verrichten Onze accountants zijn aangesloten bij het NBA (Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants). Daarnaast zijn wij lid van de beroepsorganisatie het SRA (Samenwerkende registeraccountants & accountants-administratieconsulenten).

Ervaren en betrokken accountants en adviseurs

De accountants van Berveling Accountants & Adviseurs B.V. hebben jarenlange ervaring in het ondersteunen en ontzorgen van Mkb-ondernemers, stichtingen en verenigingen. Door continue scholing is ons kennisniveau altijd up-to-date. Daarnaast volgen wij de actualiteit op de voet.

Onze diensten voor iedere onderneming

Accountancy

IT Audit

Audit en assurance

Fiscaal (estate planning)

Salaris en personeel

Advies

Alle cijfers weer op een rij?

Heeft u naar aanleiding van uw bezoek aan onze website behoefte aan een persoonlijk gesprek of online meeting aarzel dan niet om contact op te nemen.

Actualiteiten

Crypto-investering op naam dga niet aftrekbaar bij bv

Crypto-investering op naam dga niet aftrekbaar bij bv

Een dga sluit een overeenkomst voor de aankoop van cryptotokens. De bv maakt het aankoopbedrag van € 250.000 over. De tokens blijken waardeloos. De bv wil het verlies ten laste van haar resultaat brengen. De inspecteur weigert de afwaardering.

Lees meer
Herverdeling inkomen leidt tot hogere belastingrente

Herverdeling inkomen leidt tot hogere belastingrente

Een echtpaar vraagt om herverdeling van de gezamenlijke inkomensbestanddelen over 2019. De inspecteur legt een navorderingsaanslag op aan de man en geeft een teruggaaf aan de vrouw. Bij de navorderingsaanslag brengt de inspecteur € 3.681 aan

Lees meer